برنامه پزشکان همکار


پزشکان فوق تخصص


*        دکتر اباذر پارسي (فوق تخصص گوارش) ----  همه روزه(عصر)-پنجشنبه (صبح)


*        دکتر فردوس زمان(فوق تخصص غدد)----  شنبه، يکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه(عصر)-پنجشنبه (صبح)


*        دکتر سيدعلي فاطمي بهبهاني (فوق تخصص روماتولوژي)---- روزهاي فرد (عصر)

 

پزشکان متخصص


*        دکتر ناجي منشداوي (داخلي و اطفال) _____ همه روزه (صبح و عصر)

*        دکتر زهره استاد چيني‌گر (متخصص داخلي) _____شنبه تا چهارشنبه (عصر)



*        دکتر ايرج آزاده (متخصص قلب و عروق) _____ شنبه تا چهارشنبه شنبه (عصر)

        دکتر قاسم ميرسليماني (متخصص قلب و عروق)_____ همه روزه (عصر)

        دکتر ليدا اصغري نيا (متخصص قلب و عروق)_______ سه شنبه ،چهارشنبه و پنجشنبه (صبح)


*        دکتر امين کابلي (متخصص کليه و مجاري ادراري)_____ شنبه، دوشنبه و سه‌شنبه (عصر)

*        دکتر هومن کرم‌زاده (متخصص کليه و مجاري ادراري)_____ يک‌شنبه و چهارشنبه (عصر)

*        دکتر عبدالحسين پشم‌فروش (متخصص کليه و مجاري ادراري) _____ پنج‌شنبه (عصر)

       

       دکتر محمدعلي صانعي (متخصص جراحي عمومي) _____شنبه، دوشنبه و چهارشنبه (عصر)

     

       دکتر کبري راثي (متخصص زنان و زايمان)_____ شنبه و دوشنبه (عصر)

       دکتر سوسن ميرزا محمدي(متخصص زنان و زايمان)___________شنبه، يکشنبه و چهارشنبه (صبح)-يکشنبه و پنجشنبه (عصر)

       

        دکتر بهزاد محمودي‌نژاد (متخصص طب فيزيکي و توان‌بخشي) _____ يک‌شنبه و سه‌شنبه و چهارشنبه  (عصر)

*        دکتر امير فخرعطار (متخصص طب فيزيکي و توان‌بخشي) _____ شنبه و دوشنبه (عصر)


*        دکتر امير آب‌آب‌زاده (متخصص گوش، حلق و بيني) _____ سه‌شنبه (عصر)

*        دکتر عليرضا بشنام (متخصص گوش، حلق و بيني) _____ يک‌شنبه (عصر)

       دکتر اميرحسين کميجاني (متخصص گوش، حلق و بيني)_____ شنيه، دوشنبه و چهارشنبه (عصر)


*       دکتر محمدحسين هادي‌زاده (متخصص مغز و اعصاب) _____ يک‌شنبه، دوشنبه و سه‌شنبه (صبح)

*       دکتر محسن شاملو (متخصص جراحي مغز و اعصاب) _____ پنج‌شنبه (عصر)

       دکتر روح الله اندامي (متخصص مغز و اعصاب)__________ يکشنبه و سه شنبه (عصر)

        

       دکتر سيد جواد موسوي (متخصص ارتوپدي)__________ همه روزه (عصر)


      دکتر سارا سلامت (دکتراي تخصصي فيزيوتراپي)_________ يکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه (صبح)- همه روزه (عصر)



*        دکتر سيدمحسن مکي‌نيا (متخصص سونوگرافي و راديولوژي) _____ همه روزه (عصر)

*        دکتر مرتضي علوي (متخصص سونوگرافي و راديولوژي) _____ شنبه تا چهارشنبه(صبح)- يکشنبه، سه شنبه،چهارشنبه و پنجشنبه(عصر)

             دکتر سيدعلي اکبر صابري (متخصص سونوگرافي و راديولوژي) _____ شنبه تا چهارشنبه (صبح)


       دکتر مريم جدبابائي (متخصص پوست و مو)________ شنبه تا سه شنبه (عصر)


*        خانم سعيده حاجي نجف (تغذيه و رژيم‌درماني) _____ دوشنبه و چهارشنبه (عصر)

        

       خانم ليلا پيرايش(کارشناس شنوايي سنجي)_____ شنبه تا چهارشنبه (عصر)

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA